Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Město Starý Plzenec
MěstoStarý Plzenec

S čím Vám můžeme pomoci?

rozšířené vyhledávání
Mapa webu

1) Parkování u cyklostezky Starý Plzenec - Koterov a napojení na cyklostezku

1) Parkování u cyklostezky Starý Plzenec - Koterov a napojení na cyklostezku

Úprava plochy (asfalt) u mostu přes Úslavu u ulice Kozinova pro kvalitnější parkování a napojení této plochy asfaltovým povrchem k začátku cyklostezky. Řešením by jistě bylo položení asfaltu v celé délce ulice Kozinova. Cyklostezku využívá velké množství in-line bruslařů a od místa parkování je cca 80 m k začátku cyklostezky pro in-line brusle nesjízdných. Parkuje se v mnoha případech přímo u začátku cyklostezky, kde je to značně kapacitně nevhodné a pro obyvatele přilehlých domů i jistě nepříjemné.

Přínos do veřejného prostoru:

  • Umožnění kvalitního parkování u cyklostezky s možností dojezdu na cyklostezku na in-line bruslích.
  • V ulici Kozinova, která přímo vede k cyklostezce by mělo dojít ke zpevnění povrchu v celé její délce (cca 70 metrů) a to ideálně vytvořením asfaltového povrchu.
  • Zima ukázala pravý stav ulice Kozinova, kdy se v jejím smíšeném povrchu vytvořilo velké množství děr. Vzhledem k tomu, že se jedná o jediný přístupový bod k cyklostezce ze Starého Plzence, by mělo dojít k jeho opravě. Denně se na cyklostezku vydají desítky lidí a musí překonávat splěť výmolů a kaluží a to mnohdy i na kolečkových bruslích, pro které je cyklostezka také určena. V těchto případech může jít o samotné zdraví. Kvalitní povrch ulice by zajistil bezproblémový přístup všem návštěvníkům, mezi které se řadí již zmínění bruslaři, ale také maminky s kočárky, nebo aktivní senioři. Zároveň by nový kvalitní povrch ulehčil život a dojíždění do práce několika místním rodinám.

Předpokládaná cena projektu: 

  • 200.000Kč
Datum vložení: 13. 2. 2021 16:51
Datum poslední aktualizace: 14. 2. 2021 22:56
Autor:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na